Poradenstvo pre krásu, zdravie a život. Tel: 0903493241
O nás
Dobrý deň, 


  Moje meno je Beata, som fyzioterapeut s mnohoročnými skúsenosťami a ťeším sa na Vašu návštevu v našom Relax Centre. 

 Relax Centrum sme otvorili v roku 2007 s cieľom ponúknuť dovtedy nedostupné a neexistujúce služby v lokalite mesta Šahy. Mám skúsenosti z výskumu z oblasti fyziatrie z Dudiniec, a taktiež z bežných procedúr ponúkaných v kupeloch.  

  Služby, ktoré poskytujeme sú hlavne cvičenie, masáže a procedúry zamerané na relax a odstraňovanie bolestí pohybového systému.

Archív

  

 

  ITV pozostáva zo zvlášť vybranej sady nenáročných cvikov. Aplikáciou takéhoto pohybu môžete odstrániť civilizačné problémy dneška, ako sú stres, svalová ochabnutosť, bolestivé stavy z nesprávneho sedenia napr. v kanceláriách, pri počítačoch, alebo dôsledky vykonávania niektorých pracovných činností, ktoré sa prejavujú bolesťami šije a chrbta.

  Ďalej vás naučíme cviky na prekrvenie a posilnenie panvového dna. Táto cvičebná jednotka pomôže ženám túžiacim po vlastnom dieťati. Metóda je nesporne originálnym prístupom k problematike funkčnej ženskej sterility a vo svojej liečbe predstavuje ucelený systém. Je najfyziologickejším spôsobom liečby neplodných žien, založeným na reflexnom ovplyvnení driekovej chrbtice, krížovej kosti, kostrče, panvy a svalov a ich vzájomnej polohy.

        ITV môžete vykonávať ako :

●kondičné pohyb

●dýchacie cvičenie

●relaxácia

●pasívny pohyb

●aktívne pohyby

  Podľa požiadavky zákazníka, fyzioterapeut aplikuje príslušnú sadu cvičení. Pre kontrolu zlepšovania stavu zákazníka sa vykonávajú merania na začiatku a na konci cvičenia. Cvičenia sa vykonávajú v kabínke pre masáže a cvičenie a na príslušnom cvičebnom náradí. Niektoré cvičenia je možné naučiť zákazníka, ktorý potom môže cvičiť i doma. Dosiahne sa tým lepší a skorší výsledok.

  ITV je vhodné najmä na:

●svalovú atrofiu a stuhlosť, ktoré zapríčiňujú bolesti šije a chrbtice

●odstránenie obmedzení hybnosti v nepostihnutých kĺboch

●tonickú zápchu

●udržanie alebo zlepšenie dýchacej funkcie